KKK

Kas laenu kasutamise otstarve on piiratud?

Hüpoteeklaenude puhul ei ole piiratud laenu kasutamise otstarve.

Kas maksehäirete olemasolul saab laenu taotleda?

Juhul kui on krediidiajaloos kõrvalekaldeid, siis see pruugi olla takistuseks laenu saamisel, kui tänasel päeval oled krediidivõimeline.

Kui kaua võtab aega taotluse vastuse saamine?

Vastame taotlusele 1 tööpäeva jooksul.

Kui suur on lepingutasu?

Lepingutasu ja muud varjatud tasud puuduvad. Laenulepingu sõlmimisel lisanduvad vaid notari tasu ja riigilõiv, mida on võimalik tasuda laenusummast.

Kas laenulepingut saab pikendada?

Laenulepingu pikendamine ja tingimuste muutmine on tasuta.

Kas taotluse esitamiseks on vaja kinnisvara hindamise akti?

Laenu taotlemiseks ei ole määrav kinnisvara hindamisakti olemasolu, kuid selle olemasolul lisage kindlasti akt taotlusele. Hindamisakti puudumisel saatke pilte kinnisvarast. Aktsepteerime taotlusi ka ilma piltide või aktita. Sellisel juhul hindab kinnisvara meie laenuspetsialist.

Mis juhtub, kui ajutiselt on tekkinud makseraskused?

Maksehäirete ilmnemisel võta võimalikult kiiresti ühendust laenuhalduriga. Koos leiate parima võimaliku lahenduse ajutise probleemi kõrvaldamiseks.

Millal pean ma laenu ja laenuintressi tagasi maksma?

Tagasimakse tingimused valib laenuvõtja vastavalt parimale võimalikule lahendusele.

  • Igakuised intressimaksed – Igakuiste intressimaksete puhul makstakse laenuperioodi jooksul igakuiselt intresse ning laenu põhiosa tasutakse makseperioodi lõpus ühe maksena.
  • Ühekordne tagasimakse – Ühekordne tagasimakse on ilma kuumakseteta laenu tasumine, kus laenulepingu sõlmimisel arvestatakse laenusummast maha intressid. Laenu põhiosa tasutakse ühe maksena laenuperioodi lõpus.
  • Annuiteedigraafik – Annuiteetgraafiku puhul koosneb laenumakse põhiosast ja intressist, mis on jaotatud igakuiselt võrdseteks tagasimakseteks. Kuna makseperioodi jooksul tasutakse nii põhiosa kui intressi, siis makseperioodi lõpus on kogu laen koos intressidega tasutud.
LAENUTAOTLUS

Lisa manus (hindamisakt, fotod jne):


 

Kinnitan, et olen kliendiandmete töötlemise põhimõtetega tutvunud ning nendest aru saanud. Kliendiandmete töötlemise põhimõtted on kättesaadavad siin.