Kodulaen

 

Kodulaen kinnisvara tagatisel

Laen kinnisvara tagatisel on mugav lahendus isikutele, kes soovivad endale kodu soetada. Meie juures on kodulaenu taotlemine ja asjaajamine kiire, teostame kõik vajalikud toimingud kiiresti ja lisakuludeta. Teie laenutaotlusele lähenetakse personaalselt ja tagatud on konfidentsiaalsus.

Kodulaen on laen kinnisvara tagatisel, mille puhul on laenumaksete tagatiseks isikule kuuluv või ostetav kinnisvara. Kodulaen on mõeldud eelkõige eluaseme ostmiseks, ehitamiseks või renoveerimiseks. Kinnisvara soetamine ja renoveerimine on kulukas ning igapäevasäästudega raske finantseerida. Kodulaen võimaldab kasutada olemasolevat kinnisvara vabade vahendite tekitamiseks, mille abil on võimalik elukvaliteeti parandada renoveeritud kodu, või uue kinnistuga.

Kinnisvara tagatisel kodulaenu eelised

Hüpoteeklaenu eelisteks koduomanikele on paindlikud tingimused ja lihtne asjaajamine:

• Kiire menetlus –vastame laenutaotlusele1 tööpäeva jooksul
• Kinnisvara hindamisakti puudumisel teostab hinnangu meie spetsialist
• Laenu taotlemine on lihtne ja kiire – täida allolev vorm

• Laenude väljastamisel arvestame krediidiajalugu, kuid senised kohustused ja võlad ei pruugi olla laenu saamisel takistuseks, kui tänaseks päevaks oled krediidivõimeline.
• Laenuperioodi pikendamine, lepingu muutmine ja konsultatsioon on tasuta.
• Teatud tingimustel aktsepteerime tagatisena ka juba hüpoteegiga koormatud kinnisvara
• Võimalik laenu ennetähtaegne tagasimaksmine

Kodulaenu tingimused

Pakume soodsaid laenutingimusi ja paindlikke maksevõimalusi:

• Minimaalne laenusumma 2000 eurot, maksimaalselt 200 000 eurot
• Laenusumma kuni 70% kinnisvara väärtusest
• Lisatagatise olemasolul kuni 100% kinnisvara väärtusest
• Laenu intress alates 16%
• Paindlik makseperiood: 2 kuud kuni 15 aastat

• Paindlikud tagasimakse võimalused: ühekordne tagasimakse või igakuine tagasimakse
• Kinnisvara hindamine ja lepingu sõlmimine tasuta
• Laenuperioodi pikendamine ja laenulepingu muutmine tasuta
• Võimalus tasuda hüpoteegi seadmisega seotud kulud (notaritasu ja riigilõiv) laenusummast

Laenu tagasimaksed

Laenu tagasimaksed toimuvad vastavalt valitud tingimustele:

Igakuised intressimaksed – Igakuiste intressimaksete puhul makstakse laenuperioodi jooksul igakuiselt intresse ning laenu põhiosa tasutakse makseperioodi lõpus ühe maksena.
Ühekordne tagasimakse – Ühekordne tagasimakse on ilma kuumakseteta laenu tasumine, kus laenulepingu sõlmimisel arvestatakse laenusummast maha intressid. Laenu põhiosa tasutakse ühe maksena laenuperioodi lõpus. Sobilik maksetüüp laenusaajale, kes on kindel suurema summa teenimises kindlal ajal, näiteks kinnisvara müügist.
Annuiteedigraafik – Annuiteetgraafiku puhul koosneb laenumakse põhiosast ja intressist, mis on jaotatud igakuiselt võrdseteks tagasimakseteks. Seejuures laenu algperioodil on intress suurem, kuid makseperioodi lõpus suureneb laenu põhiosa. Kuna makseperioodi jooksul tasutakse nii põhiosa kui intressi, siis makseperioodi lõpus on kogu laen koos intressidega tasutud.

Maksetingimusi valides tasub meeles pidada, et lühema tähtaja korral on igakuised tagasimaksed suuremad, kuid tagasimakstav summa kokkuvõttes väiksem. Pikema makseperioodi puhul on kuumaksed väiksemad kuid kogusumma suurem. Sobiva maksegraafiku valimiseks konsulteeri meie laenuspetsialistiga.

Kuidas taotleda?

Kinnisvara tagatisel laenu taotlemiseks täitke allolev lühike taotlusvorm. Laenu taotlemiseks ei ole määrav kinnisvara hindamisakti olemasolu, kuid selle olemasolul lisage kindlasti akt taotlusele. Hindamisakti puudumisel saatke pilte kinnisvarast. Aktsepteerime taotlusi ka ilma piltide või aktita. Sellisel juhul hindab kinnisvara meie laenuspetsialist.

Peale päringu esitamist võtab 1 tööpäeva jooksul teiega ühendust Best Capital OÜ  laenunõustaja, kes vajadusel küsib lisainfot või selgitab edasist toimingu käiku. Positiivse vastuse korral sõlmitakse teiega leping ja notari juures seatakse hüpoteek. Notaritasu ja riigilõiv on võimalik tasuda laenusummast.

LAENUTAOTLUS

Lisa manus (hindamisakt, fotod jne):


 

Kinnitan, et olen kliendiandmete töötlemise põhimõtetega tutvunud ning nendest aru saanud. Kliendiandmete töötlemise põhimõtted on kättesaadavad siin.