Laen põllumehele

 

Laen põllumehele kinnisvara tagatisel

Laen põllumaa või kinnisvara tagatisel on mugav lahendus igale põllumehele, kes soovib arendada oma tegevust kuid selleks puuduvad vabad vahendid. Meie juures on laenu taotlemine ja asjaajamine kiire, me ei küsi liigseid dokumente ning teostame kõik vajalikud toimingud lisakuludeta. Teie laenutaotlusele lähenetakse personaalselt ja tagatud on konfidentsiaalsus.

Kinnisvara tagatisel laen põllumeestele on krediidivõimalus, mille puhul laenu tagatiseks on taotlejale kuuluv kinnisvara – põllumaa, karjamaa, rohumaa, hooned. Hüpoteeklaen aitab põllumehi ajutiste makseraskuste korral või aitab efektiivsemalt kasutada olemasolevaid vahendeid. Laenu kasutamise otstarve ei ole piiratud, mistõttu on võimalik saadud vahendeid kasutada näiteks põllumajanduse arendamiseks, masinapargi uuendamiseks, tootmisseadmete soetamiseks, hoonete renoveerimiseks või mõne muu eesmärgi teostamiseks.

Hüpoteeklaenu eelised

Hüpoteeklaenu eelisteks põllumeestele on paindlikud tingimused ja lihtne asjaajamine:

• Kiire menetlus –vastame laenutaotlusele1 tööpäeva jooksul
• Võimalusel tasuta tagatise hindamine

• Laenude väljastamisel arvestame krediidiajalugu, kuid senised kohustused ja võlad ei pruugi olla laenu saamisel takistuseks, kui tänaseks päevaks oled krediidivõimeline.
• Laenu ennetähtaegse tagastamise võimalus
• Laenuperioodi pikendamine, lepingu muutmine ja konsultatsioon on tasuta
• Teatud tingimustel aktsepteerime tagatisena ka juba hüpoteegiga koormatud kinnisvara
• Laenu taotlemiseks piisab alloleva vormi täitmisest

Kinnisvaralaenu tingimused

Pakume soodsaid laenutingimusi ja paindlikke maksevõimalusi:

• Laenusumma 2000 kuni150 000 eurot
• Laenu intress alates 16% aastas
• Laenuperiood 2 kuud kuni 5 aastat

• Paindlikud tagasimakse võimalused: ühekordne tagasimakse või igakuine tagasimakse
• Kinnisvara hindamine ja lepingu sõlmimine tasuta
• Laenuperioodi pikendamine ja laenulepingu muutmine tasuta
• Võimalus tasuda hüpoteegi seadmisega seotud kulud (notaritasu ja riigilõiv) laenusummast

Laenu tagasimaksed

Laenu tagasimaksed toimuvad vastavalt valitud tingimustele:

Igakuised intressimaksed – Igakuiste intressimaksete puhul makstakse laenuperioodi jooksul igakuiselt intresse ning laenu põhiosa tasutakse makseperioodi lõpus ühe maksena.
Ühekordne tagasimakse – Ühekordne tagasimakse on ilma kuumakseteta laenu tasumine, kus laenulepingu sõlmimisel arvestatakse laenusummast maha intressid. Laenu põhiosa tasutakse ühe maksena laenuperioodi lõpus. Sobilik maksetüüp laenusaajale, kes on kindel suurema summa teenimises kindlal ajal, näiteks kinnisvara müügist.
Annuiteedigraafik – Annuiteetgraafiku puhul koosneb laenumakse põhiosast ja intressist, mis on jaotatud igakuiselt võrdseteks tagasimakseteks. Seejuures laenu algperioodil on intress suurem, kuid makseperioodi lõpus suureneb laenu põhiosa. Kuna makseperioodi jooksul tasutakse nii põhiosa kui intressi, siis makseperioodi lõpus on kogu laen koos intressidega tasutud.

Maksetingimusi valides tasub meeles pidada, et lühema tähtaja korral on igakuised tagasimaksed suuremad, kuid tagasimakstav summa kokkuvõttes väiksem. Pikema makseperioodi puhul on kuumaksed väiksemad kuid kogusumma suurem. Sobiva maksegraafiku valimiseks konsulteeri meie laenuspetsialistiga.

Kuidas taotleda?

Kinnisvara tagatisel laenu taotlemiseks täitke allolev lühike taotlusvorm. Laenu taotlemiseks ei ole määrav kinnisvara hindamisakti olemasolu, kuid selle olemasolul lisage kindlasti akt taotlusele. Hindamisakti puudumisel saatke pilte kinnisvarast. Aktsepteerime taotlusi ka ilma piltide või aktita. Sellisel juhul hindab kinnisvara meie laenuspetsialist. Peale päringu esitamist võtab 1 tööpäeva jooksul teiega ühendust Omalaen OÜ laenunõustaja, kes vajadusel küsib lisainfot või selgitab edasist toimingu käiku.

Positiivse vastuse korral sõlmitakse teiega leping ja notari juures seatakse hüpoteek. Notaritasu ja riigilõiv on võimalik tasuda laenusummast.

LAENUTAOTLUS

Lisa manus (hindamisakt, fotod jne):


 

Kinnitan, et olen kliendiandmete töötlemise põhimõtetega tutvunud ning nendest aru saanud. Kliendiandmete töötlemise põhimõtted on kättesaadavad siin.