Hüpoteeklaen

Laenutaotlust täitma

Kinnisvara tagatisel laen sobib eraisikutele, kes pangast raha ei saa või ei soovi küsida. Omalaenu tingimused on paindlikud ja asjaajamine lihtne – teostame kõik vajalikud toimingud kiiresti ja ilma lisakuludeta. Teie laenutaotlusele lähenetakse personaalselt ja tagatud on konfidentsiaalsus.

Hüpoteeklaen eelised

Hüpoteeklaenude eelisteks eraisikutele on paindlikud tingimused ja lihtne asjaajamine:

  • kiire menetlus – vastame laenutaotlusele 1 tööpäeva jooksul
  • laenu ennetähtaegse tagastamise võimalus
  • laenu tagatiseks seatava kinnisvara hindame vajadusel ise ja tasuta.
  • lepingu sõlmimine ning konsultatsioon on tasuta
  • laenuperioodi pikendamine ja lepingu muutmine esimesel korral tasuta
  • laenude väljastamisel arvestame krediidiajalugu, kuid senised kohustused ja võlad ei pruugi olla laenu saamisel takistuseks, kui tänaseks päevaks oled krediidivõimeline
  • kinnisvara hindamise akti puudumisel teeb seda Omalaenu spetsialist tasuta
  • teatud tingimustel aktsepteerime tagatisena juba hüpoteegiga koormatud kinnisvara

Elus on ikka nii, et vahvad ja õiged asjad kipuvad elus ette tulema just kõige ebasobivamal ajal. Oled ehk juba mõnda aega mõlgutanud mõtteid uue auto ostmisest, aga samas soovid sa erinevalt liisingust autole koheselt ka omandiõigust saada. Tuttav pakub tulusat ärivõimalust või avaneb juhus osta soodsalt kinnisvara. Oma kodu vajab hädasti remonti. Või juhtub mõni õnnetus, mis vajab kohest reageerimist ja lisakulutusi. Juhuseid, miks inimesel võib järsku lisaraha vaja minna, on mitmeid ja väga erinevaid. Ühine asjaolu kipub aga siinkohal olema see, et seda investeeringut pole igapäevaste kulutuste kõrvalt kuskilt võtta. Samas võib sul aga olemas olla oma kinnisvara – korter, kus sa parasjagu elad, suvila, vanematelt päritud maamaja või mõni maatükk. Või on see olemas mõnel heal sõbral, kes on lahkesti valmis abikäe ulatama. Ja siin tulebki mängu hüpoteeklaen.

Loomulikult väljastavad hüpoteeklaenu ka pangad, aga nagu alguses ka sai mainitud – on mõnikord kõige tähtsam kiirus. Arvestades et suurpankades võivad laenutaotluste menetlused võtta aega nädalaid, seega kuniks sa kõik pangale vajalikud paberid korda saad, võib sinu soovitud auto või korter olla juba müüdud. Ka tuleb mängu panga poolt nõutav laenu otstarve, mis sinu konkreetse rahapaigutamise eesmärgiga kokku ei pruugi sobituda.

Omalaenu juures on hüpoteeklaenu taotlemine kiire ja väga mugav. Hüpoteeklaenu kasutamise otstarvet me ette ei kirjuta ning lisaks sissetulekutele on vajalik hüpoteeklaenu tagav kinnisvara, mille vajadusel ka ise tasuta hindame. Tasuta on ka hüpoteeklaenu lepingu sõlmimine ja muutmine ning ka hüpoteegi seadmise kulud on võimalik laenusumma sisse arvestada. Tagasimakseid võid teostada igakuise intressimakse, ühekordse tagasimakse või annuiteedigraafiku korras. Hüpoteeklaenu väljastame kuni 70% ulatuses tagatiskinnisvara väärtusest – minimaalselt 2000 ja maksimaalselt 150 000 euro suuruses summas. Kui hüpoteeklaenule on seada ka lisatagatis, siis on võimalik hüpoteeklaenu saada kuni 100% ulatuses kinnisvarade koguväärtusest.

Seega ära lase soodsaid võimalusi käest, täida julgesti laenutaotlus või pöördu Omalaenu spetsialistide poole. Kõikidele laenutaotlustele vastame hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.

Laenutaotlust täitma