Skip to main content

Üles kasvades nägi Timothy “DeLaGhetto“ kui palju ta vanemad töötasid ja lubas neile, et kui ta edukaks saab, siis maksab ta nende hüpoteeklaenu ära.

Kuigi sellest unistavad vist kõik lapsed, siis Timothy saigi edukaks – tal on YouTube’s üle 2,1 miljonit jälgija. Edukas youtuber elab Kalifornias ning toodab videosid tihedusega umbes kord nädalas. Ta kuulub ka MTV2 improvisatsioonisaate “Wild ‘N Out”, mida juhib näitleja ja televisioonikuulsus Nick Cannon, regulaarsete külaliste hulka. Timothy videod on tihti satiirilised, ta kirjutab ka sketše ja toodab neid. Üks tema viimaseid töid on naljaheitmine MTV tõsielusarjade üle.

Video vanemate hüpoteeklaenu maksmisest omakorda viraalne

Ta oli juba pikka aega raha säästnud ning lõpuks saigi ta vanematele antud lubaduse teoks teha. Ta kirjutas neile tšeki hüpoteeklaenu jäägi suuruses summas ja filmis nende reaktsiooni selle üleandmisel. Videos palub Timothy oma vanematel maha istuda ning teatab siis, et tal on neile üllatus ja annab neile tšeki. Tema suuremeelne kingitus – 210 000 dollarit hüpoteeklaenu firmale ja 130 000 tuhat dollarit pangale – tõi ta emale pisarad silma. Timothy vanemad, kes on restoraniomanikud, on teda alati toetanud, aga algselt suhtusid nad tema karjäärivalikusse üsna kahtlevalt. Seda loomulikult eriti siis, kui ta 2010. aastal kolledžiõpingud meelelahutusmaailma vastu vahetas. „Ma läksin kolledžisse, et oma vanematele headmeelt teha, kuid lõpuks jõudsin punkti, kus võrdselt keskpäraselt mul läks nii kolledžis kui ka internetiäris ning ma sain aru, et tuleb valida üks kahest. Nii valisingi ma kooli pooleli jätmise ja andsin vanematele lubaduse hüpoteeklaenu äramaksmisest.“

Ta lisab, et aega-ajalt uurib ta ema ikka, kas poeg ei tahaks kooli tagasi minna. Selle peale tavatseb Timothy vastata: „Kas sa pigem sooviksid et ma õpiksin või sinu arveid maksaksin?“, ütleb Timothy naerda kõkutades.

Video vanemate hüpoteeklaenu maksmisest läks esimese päevaga viraalseks ja on praeguseks kogunud juba üle 170 000 vaataja.