Skip to main content

Suur suvi on lõpuks Eestimaale jõudnud ning käes aeg vastu võtta ja sisse ahmida iga viimastki virvendust, mis sel imetabasel ajal pakkuda on. Kõrvetav päike, mahe tuuleõhk, mitte enam külm, vaid kuumavat keha mõnusalt jahutav merevesi, soojad ja valged suveööd, imelised kiirgavad päikeseloojangud.

Kui meie kolmveerand aastat kestva kehva suusailmaga on linnas ja korteris elamine ka üsna okei, siis just tõelise suve saabudes kasvab ihalus linnaahelatest lahti murda ja maale ära saada. Heita pikali ja lasta end kõrvetavatel päikesekiirtel pruuniks paitada – omaenda terrassil! Korjata esimesi punetavaid maasikaid – omaenda peenrast! Lihtsalt joosta paljajalu mööda kastamärga muru – omaenda maalapil!

Kinnisvaraturg õitseb ja õilmitseb ning üle kogu ilusa Eestimaa on pakkumisel kümneid ja kümneid imelisi maakodusid. Aga… kellel meil ikka neid kümneid ja sadu tuhandeid kohe nii tagataskust võtta on? Aastaid ja aastakümneid raha kogumine pole ammu juba otstarbekas ning ka panga poole pöördumine ei pruugi iga kord tulemuslikuks osutuda.

Lahendamatuid olukordi aga teatavasti pole olemas – sinu unistuste maakodu ostu finantseerimisel tuleb heameelega appi Omalaen.ee. Vaatamegi meeldetuletuseks üle, miks on otstarbekas meilt hüpoteeklaenu taotleda, kuidas seda teha ning millised on tingimused.

Omalaen.ee pakub kinnisvara ostmiseks hüpoteeklaenu, mille tagatiseks saab seada juba olemasoleva kinnisvaraobjekti. Selliseks hüpoteeklaenu tagatiseks võib olla kas korter, maja, suvila või maatükk, millele laenu tagatiseks seatakse hüpoteek.

Hüpoteeklaenu taotlemine on meie juures lihtne ja kiire – taotluse vaatame läbi ja anname vastuse reeglina ühe tööpäeva jooksul. Käsitleme iga hüpoteeklaenu taotlust personaalselt ning tagame selle konfidentsiaalsuse. Hüpoteeklaenu tagatiseks seatava kinnisvara võime taotleja soovil hinnata ka ise ja ilma lisakuludeta. Tasuta on ka hüpoteeklaenu lepingu sõlmimine, selle muutmine ja laenuperioodi pikendamine. Pakume mitmeid võimalusi hüpoteeklaenu tagasimaksmiseks ning soovi korral on võimalus ka kogu hüpoteeklaen ennetähtaegselt tagasi maksta.