Skip to main content

Jätkame eelmises blogipostituses poolelijäänud juttu sellest, kuidas Omalaen.ee saab sinu unistuste maakodu soetamisel abiks olla.

Omalaen.ee kaudu taotletud hüpoteeklaenu tingimused on soodsad ja hüpoteeklaenu tagasimaksmise võimalused paindlikud. Hüpoteeklaenu pakume suuruses kuni 70% hüpoteeklaenu tagatiseks seatava kinnisvaraobjekti väärtusest, aga täiendava kinnisvaraobjekti tagatisel seadmisel võib saada ka 100%-list finantseerimist. Minimaalselt on hüpoteeklaenu suuruseks 2000 eurot, maksimaalselt 100 000 eurot.

Hüpoteeklaenu intressimäär oleneb taotletava hüpoteeklaenu konkreetsetest asjaoludest, minimaalselt on intressimäära suuruseks 16%. Hüpoteeklaenu pakub Omalaen.ee minimaalselt 3 kuuks, maksimaalselt võib laenuperiood ulatuda kuni 15 aastani.

Hüpoteeklaenu tagasimakseteks pakume vastavalt hüpoteeklaenu taotleja soovile kolme erinevat võimalust:

1) Annuiteedigraafik – hüpoteeklaenu igakuise põhiosa ja intressisumma liidetakse ning jagatakse kogu laenuperioodi pikkuselt võrdseteks makseteks. Antud skeemi puhul on laenuperioodi alguses igakuisel maksel intressimäär laenu põhiosast suurem, lõpuosas aga vastupidi.

2) Igakuised intressimaksed – kogu laenuperioodi vältel maksab hüpoteeklaenu saaja ainult intresse, hüpoteeklaenu põhiosa tasub ta aga ühekordse maksena ära laenuperioodi lõpus.

3) Ühekordne tagasimakse – nagu nimigi ütleb, toimub selle skeemi kohaselt kogu hüpoteeklaenu summa tagasimaksmine laenuperioodi lõpus ühe maksega ning igakuiseid kuumakseid ei toimu.

Et aga oma unistust maakodust hakata teoks tegema, tuleb kõigepealt teha Omalaen.ee’le vastav hüpoteeklaenu taotlus. Ka see on äärmiselt lihtne ja mugav – täida vaid vastav taotlusvorm SIIN ning juba ühe tööpäeva jooksul võtab ühendust personaalne laenunõustaja, kelle abiga edaspidiseid toiminguid jätkata.

Elu on elamiseks! Ja Eestimaa suvi nautimiseks! Tegutse ja ära maga seda lühikest aega maha! Sest juba homme võib meil taaskord olla too legendaarne olukord, kus juulikuus lumi on maas.